Publikációs adatok frissítése

Kapcsolódó posztok

Kérjük, hogy a megjelent tudományos publikációik adatait, lehetőleg a mű megjelenését követő két héten belül, de legkésőbb minden év január 20. napjáig jelentsék a Könyvtárnak (3/2020. (X. 6.) számú rektori rendelkezés).

Az adatfeltöltési igényeket az erre szolgáló, a könyvtár honlapján elérhető űrlapon küldjék el.

Bővebb információ a feltöltés menetéről a könyvtár honlapján olvasható.

A Könyvtár a Kutatásmenedzsment Irodával közösen készített publikációs adatbázisát 2022.01.21-én kezdi frissíteni. Azok a publikációk, melyek az adott időpontig nem kerülnek be az MTMT adatbázisba, nem szerepelnek majd a frissített egyetemi adatbázisban. Az előző évhez hasonlóan az frissített adatbázis a folyóiratok minőségi értékelését tükröző mérőszámokat is tartalmazza. Az adatbázisban szereplő adatok képezik a Corvinus Research Excellence 2022 díj elbírálásának alapját.

Együttműködésüket köszönjük!
Egyetemi Könyvtár