Megnyílt a jelentkezés a Tandem Buddy Programra

Szeptember 11-ig lehet jelentkezni Buddynak az őszi félévre.

Kapcsolódó posztok

Stock Student

Az ESN Corvinus újra megnyitja a 2022-2023 őszi félév Tandem Buddy Programjára a  jelentkezést, amely mára már hagyománnyá vált a Corvinus hallgatói körében.

Minden félévben több szász külföldi cserehallgató érkezik a Budapesti Corvinus Egyetemre, akiknek sok segítséget tud nyújtani egy olyan magyar hallgató, aki meg tudja mutatni igazán, hogy milyen az élet az egyetemen és Budapesten!

Miért is éri meg tandemezni?

Gyakorolhatod az általad ismert nyelveket!

A ESN Corvinus által rendezett eseményeken egy nemzetközi közeg részese lehetsz!

Megismerhetsz új kultúrákat!

Jogosult leszel ESN Card vásárlására!

Emellett az ERASMUS+ jelentkezésednél plusz pontot jelent, ha Buddy voltál!

Kicsit az ESN Cardról!

A külföldi cserehallgatók mellett a magyar Tandem Buddyk is jogosultak az ESN Card kiváltására. A kártya kiváltásával számtalan kedvezményt vehetsz igénybe Budapesten és külföldön is egyaránt! Ilyen kedvezmény például: Ryanair (10% és ingyenes 20kg bőrönd), Flixbus (10%), Grammarly, NordVPN és sok más hely Budapesten!

ESN Cardot az ESN Corvinus irodában (Földszint 7-es iroda) vagy ezen a linken tudsz vásárolni!

A jelentkezés menete

1.) Regisztrálj a fent megadott linken. FONTOS: az ESN Corvinust kell kiválasztanod a hozzád legközelebb lévő ESN szekcióként

2.) Miután koordinátorunk elfogadja a jelentkezésed (ez biztonsági szempontból szükséges), be tudsz lépni a profilodba, ahol fel kell iratkoznod az ESN Buddy System projektbe helyi diákként, majd ki kell töltened egy quizt, mely alapján megtaláljuk a hozzád legjobban illő cserediákot.

3.) Ezután mindketten kaptok egy emailt egymás elérhetőségeivel, és fel is vehetitek a kapcsolatot!

További információt a Facebook eseményünkben találtok itt

Ha bármilyen kérdés felmerült benned, keresd az ESN Corvinus Tandem Koordinátorát az alábbi e-mail címen: tandem@esncorvinus.com

Gellért Szíj

Tandem Program Coordinator/ Tandem Program Koordinátor