Kötelező éves tűz- és munkavédelmi oktatás – immár digitális formában!

Az Infrastrukturális Szolgáltatások digitalizálta az időszakos tűzvédelmi és munkavédelmi oktatások lebonyolításának folyamatát, hogy az évente ismétlődő feladat a lehető legkisebb mértékben terhelje a munkatársakat.

Az új digitális rendszer teljesen papírmentes. Az oktatások lebonyolításához továbbá nem szükséges a személyes találkozás, és minden egyetemi munkavállaló akár otthoni munkavégzés közben is a nap bármely időszakában dokumentáltan meg tudja ismerni az oktatási anyagokat.

Kérünk minden egyetemi munkavállalót, hogy tekintse meg az alábbi linken elérhető oktatási anyagokat.

Az oktatási anyagok átolvasása után a rendszer automatikusan regisztrálja az oktatáson résztvevőt, melyről egy visszaigazoló e-mailt is küld a munkavállalónak és szervezeti egysége adminisztrátorának.

Aki 2021. május 7-ig nem tekinti meg a kötelező oktatási anyagokat, a rendszeren keresztül automatikus emlékeztető e-mailt kap a mielőbbi teljesítés érdekében. Az oktatási anyag megismerése jogszabályi kötelezettség, így minden munkatársunk számára kötelező.

Köszönjük együttműködésüket!

Infrastrukturális Szolgáltatások