Két vezetőnk megújult pozícióban

A szervezeti változásokkal összefüggésben két vezetőnk megújult pozícióban kezdi meg a munkát.

Barta Márton & Bíró Barbara

Az október 15-től hatályos Szervezeti és Működési Rend szerint két új szervezeti egység kezdte meg munkáját.

A Jog, Igazgatás, Szabályozás egység vezetői pozícióját Bíró Barbara tölti be. Bíró Barbara 2016 óta tagja az Egyetem közösségének, korábban adminisztratív igazgatóhelyettesként, majd a Felsőoktatási Jogi Szolgáltatások vezetőjeként dolgozott.

A Stratégia egység vezetői pozícióját Barta Márton tölti be. Barta Márton szintén 2016 óta vesz részt Egyetemünk munkájában, korábban a Rektori Stratégiai Iroda, majd a Stratégiai és Minőségfejlesztési Igazgatóság vezetőjeként dolgozott.

GEN.:2024.07.27. - 02:07:47