Veszelszki Ágnes Illemkalauz című könyvének bemutatója

Faculty Club
Információ: sajto@uni-corvinus.hu

Kapcsolódó elérhetőségek

Hogyan kell felöltözni egy állásinterjúra? Miben különbözik az online értekezlet a hagyományostól? Kinek illik fizetni egy randevún? A hétköznapok során számtalan olyan helyzet adódhat, amikor elbizonytalanodunk, hogyan viselkedjünk. Ebben segít dr. Veszelszki Ágnes legújabb könyve, az Illemkalauz.

Az Illemkalauz kötet kiindulópontjaként egy Facebook-, majd Instagram-oldal szolgált. Az oldalak ötlete pedig a Budapesti Corvinus Egyetemen meghirdetett Protokollkommunikáció kurzusból eredt. Az Illemkalauz bemutatója 2021. november 29-én 18 órától lesz a Budapesti Corvinus Egyetemen, a Főépületben található Faculty Clubban.

Az eseményen örömmel várják az érdeklődőket.

A kötetet a helyszínen be lehet szerezni; lehetőség lesz dedikáltatásra a szerzővel és a kötet illusztrátorával, Czikkely Pannival. A rendezvényen regisztrációval, illetve védettségi igazolással lehet részt venni.

A Facebook-esemény ezen a linken érhető el.

GEN.:2024.04.30. - 08:44:39