Global Learning Certificate: Vezetés, fenntarthatóság és szociális innováció a XXI. században

A projekt a Nemzetközi Programiroda és a Koc University (isztambuli nonprofit magánegyetem) vezető oktatói és szakemberei együttműködésével kidolgozott 6 napos online tanulási program.
2024.04.30. 20:27
1093. Budapest, Fővám tér
Online esemény
Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: summer@ku.edu.tr

A tanfolyamon résztvevő hallgatók olyan tanulási folyamat részesei lehetnek, amelyben a személyes jóllét, a döntéshozás, a szociális innováció, a fenntarthatóság, a munka jövője és a tudatos vezetés tárgykörei mind összekapcsolódnak egymással.

A 6 napos intenzív tanulási program keretében a hallgatók XXI. századi készségeket sajátíthatnak el, és az alábbiakról tanulhatnak:

• A tudatos jelenlét gyakorlata, beleértve a stressz kezelése érdekében végzett meditációt és az élet gazdagítását a The Center for Koru Mindfulness at Duke University által kidolgozott tananyaggal.
  • A fenntartható vállalkozások alapvető koncepcióinak megértése és az ENSZ fenntartható fejlődési céljainak kontextusa.
  • A vezetés különféle definícióinak és típusainak megértése, a vezetés előtt álló XXI. századi kihívások mentén.
  • A 4. ipari forradalomhoz szükséges készségek, valamint bizonyos foglalkozásokkal és a holnap munkaerejével kapcsolatos kockázatok és lehetőségek megértése.
  • A szociális hatás mérésének, kezelésének és maximalizálásának fő koncepcióinak megértése esettanulmányokon keresztül.
  • A csoportdinamika alapjainak elsajátítása, beleértve a döntéshozási eszközöket és a kisebbségi vélemények figyelembevételének módjait.

A résztvevők a tanfolyam elvégzését követően oklevelet kapnak, kreditek átvitelére azonban sajnos nincs lehetőség.

Jelentkezési határidő: 2021. június 13.

További információk és jelentkezés elérhető ezen a linken.

GEN.:2024.04.30. - 18:27:06