Absztraktok leadása

Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / sustainable-finance-conference@uni-corvinus.hu

Szervezők elérhetősége

Kovács Antal Ferenc ferenc.kovacs@stud.uni-corvinus.hu Nemzetközi, Politikai és Regionális Tanulmányok Intézet / Gazdaságföldrajz, Geoökonómia és Fenntartható Fejlődés Tanszék
doktorandusz
C épület, 317
Telefon: +36 1 482 7734 • Mellék: 7734

A Budapesti Corvinus Egyetem és a Magyar Nemzeti Bank 2020. október 13-án közös tudományos konferenciát rendez CENTRAL EUROPEAN SCIENTIFIC CONFERENCE ON GREEN FINANCE AND SUSTAINABLE DEVELOPMENT címmel.

Az egyetem részéről a Gazdaságföldrajz, Geoökonómia és Fenntartható Fejlődés Tanszék és az MNB Tanszék által gesztorált nemzetközi konferencia az oktatás, kutatás és szakpolitika képviselői részére kíván lehetőséget nyújtani az alacsony szén-dioxid kibocsátású gazdaságba való átmenet finanszírozási és fejlesztési kérdéseinek megvitatására.A klímaváltozás, klímapolitka, pénzügyi szabályozás, a monetáris politika szerepe, a klímaváltozás urbanizásiós hatásai stb. mellett, a konferencia tematikájához kapcsolódó más témájú előadásokat is várnak.
Absztrakt leadási határidő: 2020. június 30.

További részletes információ és a felhívás a konferencia honlapján érhető el.