Ugrás a fő tartalomra

VII. Tisza-tavi PET Kupa – A Corvinus Könyvtár ismét a tiszta vizek ügyéért 🌊♻️

A Corvinus Könyvtár immár harmadik éve elkötelezett támogatója a hazai vizek tisztaságáért folytatott környezetvédelmi kezdeményezéseknek.

A Tisza-tónál megrendezett idei hulladékgyűjtő akció során 1746 zsák hulladékot sikerült összegyűjteni, amely a nagyobb méretű tárgyakkal – többek között hordókkal és hűtőszekrényekkel – együtt összesen 10,7 tonna eltávolított szennyezést jelentett.

Büszkék vagyunk arra, hogy támogatásunkkal hozzájárulhatunk olyan kezdeményezésekhez, amelyek kézzelfogható eredményeket érnek el környezetünk védelmében. Hisszük, hogy a fenntarthatóság iránti felelősségvállalás közös ügyünk, amelyben az intézményeknek is fontos szerepük van.

Köszönjük a PET Kupának az együttműködés lehetőségét, és elismerésünket fejezzük ki a kezdeményezés során elért kiemelkedő eredményekért.

 

Vágólapra másolva
×