Sikeres hallgatói szereplések

Hallgatóik sikeresen szerepeltek az MNB Oktatási Klub FinTech és Digitalizációs esettanulmány versenyén.

A Magyar Nemzeti Bank Oktatási és Tudományos Kör Egyesület idén FinTech és digitalizáció témában esettanulmány versenyt hirdetett a hazai felsőoktatási intézmények hallgatóinak.

A versenyre összesen 142 csapat, azaz 326 hallgató nevezett, amelyből mindösszesen 12 csapat jutott be a döntőbe. Mind az első fordulóban, mind pedig a döntőben rendkívül szoros verseny alakult ki a csapatok között, és kiemelkedő teljesítmény szükségeltetett a szakmai zsűri meggyőzéséhez.

A csapatok a hazai bankszakma kiemelkedő szakértői előtt kellett bebizonyítsák szakmai rátermettségüket, nevezetesen a következő szakértők előtt:

• Baranyai Eszter / mesteroktató Budapesti Corvinus Egyetem MNB Intézet
  • Fáykiss Péter / igazgató Magyar Nemzeti Bank Digitalizációs Igazgatóság
  • Kalocsai Kornél / elnök Blockchain Magyarország Egyesület
  • Kiss-Mihály Norbert / főosztályvezető Magyar Nemzeti Bank Digitalizációs Igazgatóság
  • Urbán Viktor / FinTech és blockchain szakértő Digitális Jólét Nonprofit Kft.

A Budapesti Corvinus Egyetemről a következő hallgatók az alábbi helyezéseket érték el:

• Balázs Marcell / Hood Rich csapat/ Fődíj
  • Nyikes Ádám, Fejes Balázs és Kökény Martin / Bankstr Consulting csapat / Legjobb prezentáció különdíj
  • Balassa Ádám, Kerényi Dominik és Gulyás Vencel / ÁndreÁszok csapat / Leginnovatívabb ötlet különdíj
  • Lázár Viktor és Szabó Mária Laura / Mateusz csapat / Legjobb szakmai tartalom különdíj
  • Hári Anna Teréz, Máttyus Loránd és Molnár Fanni Barbara / A kés éle csapat / Iparági hatás különdíj

Ezúton is gratulálunk a csapatok kiemelkedő teljesítményéhez!

#együttalegjobbak #CorvinUS

GEN.:2024.07.27. - 01:44:57