Októbertől újabb angol tanfolyamok indulnak munkatársainknak

Bármilyen szintet szeretnél elérni, segítünk!

Félsz angolul beszélni? Tartasz attól, hogy nem a megfelelő igeidőt használod? Régen volt már, hogy nyelvet tanultál az iskolában? Gondjaid vannak a kiejtéssel? Well… Angolul tudni kell… Bármilyen szintet szeretnél elérni, segítünk!

VÁRJUK AZ ELSŐ CSOPORTOKBA A SZAKMAI SZOLGÁLTATÓI TERÜLET MUNKATÁRSAIT.

EZEK A TANFOLYAMOK MOST KIZÁRÓLAG AZOKNAK INDULNAK, AKIK KÉPZÉS/FEJLESZTÉSI CÉLJAIK KIJELÖLÉSEKOR MAGUK IS VÁLLALTÁK ANGOL NYELVTUDÁSUK FEJLESZTÉST.

Az érintett kollégák e-mailben kapnak tájékoztatást a tanfolyammal kapcsolatban, nem kell tehát külön jelezniük részévételi szándékukat!

(Akik korábbi tanfolyamokra iratkoztak be, természetesen azok folytathatják.)

Az Idegennyelvi Oktatóközpont tanárai jelenleg is több, mint 50 kolléga (pénzügyesek, munkaügyesek, IT-sok stb.) angol nyelvi tudását csiszolják, 4 csoportban, különböző szinteken: kezdő, középhaladó, haladó oktatással.

AMIÉRT ÉRDEMES JELENTKEZNI: eredményes és hatékony, 20 órás időtartamú tanfolyamokat kínálunk:

• A napi munkában hasznosítható tantervet.
  • Nyelvi szituációs gyakorlat megszerzését – például, külföldi hallgató-tanulmányi ügyintéző vagy angolul beszélő oktató és ügyintéző).
  • Újra bevetésre kész a dolgozói tanfolyamok céljára készült, interaktív Corvinus Nyelvoktató Applikáció, amely országos elismerést szerzett.
  • Több csoport indul ismét, különböző tudásszinteken.
  • Maximum 10 fős csoportlétszámok lesznek, amelyek segítik az egyéni előrehaladást.
  • A tanfolyam az éves teljesítményértékelésbe beszámító szóbeli és írásbeli vizsgával zárul.
  • „Covidbiztos” kurzusok, amennyiben a járványhelyzet indokolja, a tanfolyamok online végezhetők.

MIKOR? HOL? KIVEL TANULHATSZ?

A tanfolyamokat a Corvinus Idegen Nyelvi Oktató- és Kutatóközpont tanárai tartják.

1. A különböző szintű csoportok beosztása online szintfelmérő alapján történik, melyre 2020. október 6-án kerül sor. A jelentkezők emailben kapják meg a TEAMS meghívót, amely tartalmazza az online teszt linkjét. A tesztet a megadott határidőig kell kitölteni. Ők azok a kollégák, akik az angol nyelvi képzést beírták a képzés/fejlesztési céljaik közé.

2. Akik még nem adták le a 2020. évre szóló célkitűző lapjukat a HR-nek, azok jelentkezésével sajnos ebben a periódusban nem számolhatunk.

3. Az írásbeli szintfelmérés és csoportbeosztás után az október 12-i héten indulnak a csoportok.

4. Az első héten mutatott szóbeli teljesítmény alapján a tanár véleménye és jóváhagyása alapján változtatásokra kerülhet sor, a végleges csoportbeosztás az első tanítási hét után alakul ki. Az a cél, hogy mindenki a számára leginkább megfelelő szintű csoportba kerüljön.

5. Az órákat heti két 90 perces sávban tartjuk.

6. Az összesen 20 órás kurzusok november végén, a vizsgákkal zárulnak.

7. Január elején igény szerint újabb kurzusok indulhatnak.

8. Fontos, hogy a csoportos foglalkozásokat munkaidőben, az egyetem épületében szervezzük.

AMIT FELTÉTLENÜL GONDOLJ VÉGIG, MIELŐTT ELFOGADNÁD A MEGHÍVÁST: az oktatásnak ára van, akkor is, ha Neked nem kerül pénzedbe….

• Csak akkor kezdd el a kurzust, ha végig is tudod csinálni.
  • Felmentést – oktatás közben – kizárólag egyedi elbírálás alapján, indokolt esetben lehet kérni.
  • Ha nyomós ok nélkül, önkényesen hagyod félbe a tanfolyamot, az befolyásolhatja teljesítménycéljaid megvalósítását.

MIT VÁRHATUNK EGY 20 ÓRÁS TANFOLYAMTÓL?

Nem baj, ha novemberben nem fordítasz még Shakespeare -t! Elég, ha magabiztosabban használod az angol nyelvet. Eredmény, ha a munkádban is felhasználható kifejezéseket, szófordulatokat sajátítasz el.

Már az is fontos lépés, hogy felismerted, szükséged van angol tudásod csiszolására, amit tovább folytathatsz a mostani tanfolyam elvégzését követően, jövő évben, remélhetően már egy magasabb szinten!

Gratulálunk és jó tanulást kívánunk: HR csapat!

GEN.:2024.07.27. - 01:35:54