Négy alkalmas tréning a Corvinus Egyetem PhD hallgatóinak és oktatóinak „Academic Writing” témában

Szeretnéd, ha kutatási eredményeidet hibátlan akadémiai angol nyelvű köntösben tudnád prezentálni? Ha a válasz igen akkor az Academic Writing for Reasearchers Tréninget Neked találták ki!

A 4 alkalomból álló tréning a Corvinus Egyetem PhD hallgatóinak és oktatóinak segít abban, hogy a legmagasabb színvonalon tárják kutatási eredményeiket a nagyérdemű elé, angol nyelven.

A tréning nemcsak az akadémiai angol nyelvezetet segít elsajátítani, hanem a megfogalmazás stílusát és struktúrájának kialakítását is megtanítja a kurzus résztvevőinek.

A tárgy ebben a félévben digitális oktatás keretében érhető el. A technikai részletekről az oktató nyújt majd tájékoztatást a regisztrációt követően.

GEN.:2024.07.27. - 06:05:07