Ugrás a fő tartalomra

Oklevélátadó Ünnepség

Regisztráció

Így kapod meg a jegyeidet:

• Add meg a lenti adatokat és fogadd el az adatvédelmi tájékoztatót!
  • Egy Neptun-kóddal csak egyszer tudsz regisztrálni.
  • A sikeres regisztráció után e-mailben kapod meg a jegyed/jegyeid. Minden jegyen egyedi QR-kód található.
  • Egy QR-kód egy fő belépésére jogosít. A Gellért Campus főbejáratánál a QR-kód leolvasása után pedig karszalagot kaptok majd.
  • A vendégjegyek átruházhatók, így ha kevesebb vendéget hozol magaddal, kérjük, hogy gondolj azon diáktársaikra, akiknek szüksége van további jegyekre. Fontos, hogy a jegyek turnusonként érvényesek, így kérlek, olyan hallgatónak add át a jegyet, aki veled azonos időpontban veszi át a diplomáját.
  • 2+1 vendégjegyet igényelhetsz, ami azt jelenti, hogy két vendég mehet be veled az Auditóriumba, egy hozzátartozód pedig a Lounge-ban elhelyezett kivetítőkön nézheti a ceremóniát.

Csapj le a kimaradó jegyekre!

Abban az esetben, ha a regisztráció után maradnak üres helyek, vendégjegyeket érkezési sorrendben lehet igényelni. Ezt a felületet július 16-án, pontosan 13:00 órakor élesítjük. Siess, mert ezen jegyek száma korlátozott!

A regisztráció lezárult!

GEN.:2024.07.15. - 01:57:49