Könyvtári szolgáltatások április 12-től

A kölcsönzés 2021. április 12-től - online előrendeléssel - újraindul.

A könyvtári olvasótermek zárva tartanak. A kölcsönzés 2021. április 12-től – online előrendeléssel – újraindul.

Könyvek kölcsönzése
A kölcsönzés űrlapon igényelhető a beiratkozott olvasók számára.
A könyvtárosok minden kölcsönzési igényre válaszolnak, és jelzik, hogy a kért könyv mikor vehető át. Átvétel: hétfőtől péntekig 10:00 és 18:00 óra között.

Kölcsönzési határidő hosszabbítás
Kérjük, figyeljen a határidőkre! 2021.04.12-től nincs automatikus hosszabbítás és újraindul a késedelmi díj számítás.

Kikölcsönzött könyvek visszaadása
A könyvtárbejárat előtti könyvdobó szekrénybe helyezze a könyveket hétköznapokon 10:00 és 18:00 óra között. A bedobóból kivett könyvek 48 órás karantén lejártával lesznek újra kölcsönözhetőek.

Online források: Elektronikus forrásaink – adatbázistartalmak, e-könyvek, e-folyóiratok, repozitóriumban lévő dokumentumok – elérhetőek VPN-en át Egyetemünk hallgatói és oktatói számára.

Online tréning és konzultációk: Folytatódnak a Microsoft Teams-en.

Beiratkozás: A nem Corvinus Egyetemi polgárok köréből a könyvtár új beiratkozást átmenetileg nem fogad be.

GEN.:2024.05.02. - 10:47:42