Bronzérmesek lettek vízilabdásaink az Európai Egyetemi Játékokon

2022-07-25 10:52:23

Nagy csatában verték a mieink a debrecenieket.

Több sportágban is részt veszünk, a múlt héten többi közt vízilabdában mérették meg magukat a corvinusosok. A torna nehezen indult számukra, hiszen már a felkészülésük sem volt zökkenőmentes a rendelkezésükre álló rövid idő miatt.

Az első mérkőzésre sem áll még össze a csapat, akkor egy nagy zakóba szaladtak bele fiaink a sokkal jobb erőkből álló BGE ellen. A következő meccsekre végül megtalálták magukat pólósaink, aminek az eredménye az lett, hogy a bronzéremért játszhattunk.

Drámai küzdelemben, ötméteresekkel szerezte meg a Corvinus a bronzérmet a Debreceni Egyetem csapata ellen. A végeredmény 18:17 lett a javunkra.

A bronzérmes csapat tagjai: Barna Márton Gyula, Szőke Benedek Péter, Békési Bulcsú, Korbács Gábor, Manhertz Martin, Sebestyén Mátyás, Csizmazia Zsolt, Gergely István, Szepes Áron, Hajas Dávid László, Holubecz Barnabás, Pápai Dávid, Sziládi Kristóf Edző: Szőcs Gábor

Gratulálunk az eredményhez! Szép volt, fiúk!

Vízipólósaink hosszabb beszámolója a Corvinus Waterpolo Team Facebook-oldalán olvasható el.

(A képek forrása: mefs.hu.)

GEN.:2024.04.25. - 21:52:29