Tóth-Ferenci Adrienn online PhD disszertációvédése

Tóth-Ferenci Adrienn “Power realism versus normative institutionalism in the Council of Europe - The responses of the Organisation to the political and legal challenges to effective multilateralism” című doktori értekezés védése.
2022.12.15. 10:00
1093. ONLINE, TEAMS

Kapcsolódó elérhetőségek

A Budapesti Corvinus Egyetem Egyetemi Doktori Tanácsa nyilvános védésre bocsátotta Tóth-Ferenci Adrienn “Power realism versus normative institutionalism in the Council of Europe – The responses of the Organisation to the political and legal challenges to effective multilateralism” című doktori értekezését. Az értekezés és a védés anyagai megtekinthetők az Egyetem Repozitóriumában.

Jelentkezési szándékát legkésőbb a védés előtt 2 nappal: eszter.viragh@uni-corvinus.hu email címen jelezze. Ha van, a Corvinus-os email címét adja meg! Csak a jelentkezők tudnak csatlakozni a TEAMS csoporthoz.

A védés angol nyelven zajlik.

Témavezető: Kaponyi Erzsébet Professor emerita, Corvinus

A Védési Bizottság tagjai:

Elnök: Bradean-Ebinger Nelu CSc habil.; Corvinus

Titkár: Kemenszky Ágnes PhD; Corvinus

Bírálók:

Kántor Zoltán PhD Pázmány Péter Catholic University (PPKE)

Olaf Köndgen PhD Council of Europe

Tagok:

Tóth Norbert PhD University of Public Service (NKE)

Stepper Péter PhD Institute for Foreign Affairs and Trade (KKI)

GEN.:2024.04.19. - 12:31:11