Corvinus Science Shopos kávézás – az autizmus világnapjára készülve

Kávézásra és informális beszélgetésre invitáljuk egyetemi kollégáinkat, ahol autizmussal élőkkel foglalkozó közösségi partnereinkkel is találkozhatnak.
2022.03.29. 08:30
1093. Budapest , Fővám tér
E épület
27.
Információ: science.shop@uni-corvinus.hu

Az autizmus világnapja április 2., az ezt megelőző kedden újra kávéval-teával várjuk Corvinusos kollégáinkat a Science Shop irodájába. Ezúttal vendégeket is hívtunk, autizmus fókuszú közösségi partnereink közül ketten is velünk tartanak.

Közösségi partnerek:

• Petró Tamás, a Neurodiversitas Alapítvány, az idegrendszeri sokszínűség érvényesüléséért dolgozó szervezet elnöke
  • Szalkai Dániel, a MAACRAFT design és szociális vállalkozás, a Miskolci Autista Alapítvány alkotóműhelyének ügyvezetője és designere

Az alkalom informális beszélgetést kínál az autizmussal élők mindennapjairól, közösségi partnereinkről és a Science Shopról.

További információ az eseményről itt található.

Tudjon meg többet a Science Shopról munkájáról:

GEN.:2024.07.27. - 01:43:18