Lips Adrián PhD disszertációvédése

Lips Adrián doktorjelölt „Női sorsokba fordult történelem - közép-kelet-európai, női identitáskonstrukciók és -dekonstrukciók Szeleczky Zita és Karády Katalin filmjeiben, színházi sajtómegjelenéseiben 1936-tól 1944-ig és magánlevelezéseiben 1945-től 1951-ig” című doktori értekezés védése.
2022.12.16. 14:30
1093. Budapest, Fővám tér 8.
E épület
Corvinus Épület

A Budapesti Corvinus Egyetem Egyetemi Doktori Tanácsa nyilvános védésre bocsátotta  Lips Adrián doktorjelölt „Női sorsokba fordult történelem – közép-kelet-európai, női identitáskonstrukciók és -dekonstrukciók Szeleczky Zita és Karády Katalin filmjeiben, színházi sajtómegjelenéseiben 1936-tól 1944-ig és magánlevelezéseiben 1945-től 1951-ig” című doktori értekezését.  Az értekezés és a védés anyagai megtekinthetők az Egyetem Repozitóriumában. A nyilvános ülésen minden résztvevő hozzászólhat, illetve kérdéseket tehet fel.

A védés magyar nyelven zajlik.

Témavezető: Sepsi Enikő PhD habil., egyetemi tanár, Károli Gáspár Református Egyetem

A Védési Bizottság tagjai:

Elnök: Nagy Beáta CSc habil., Corvinus

Titkár: Szabó Lilla Petronella PhD, Corvinus

Bírálók:

Kovács Gábor PhD, Corvinus

Vajdovich Györgyi PhD habil., ELTE

Tagok:

Antal Zsolt PhD, SZFE (NKE-PPKE)

Gajdó Tamás PhD, OSZMI

Hirsch Tibor PhD, ELTE (METU)

Deák-Sárosi László PhD, OSzK, MKI