I. Vállalkozáskutatási konferencia

Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / vallalkozaskutatas@ifka.hu

VÁLLALATOK HELYZETE ÉS A JÖVŐ KIHÍVÁSAI – A JÁRVÁNYHELYZETRE ADHATÓ VÁLASZOK

2020. november 6-án kerül megrendezésre az első Vállalkozáskutatási Konferencia. A konferenciát a járványhelyzetre való tekintettel online formában rendezzük meg. A rendezvényiránt érdeklődők előzetes regisztráció után, online csatlakozhatnak a szekciók munkájához.A konferencián a vállalkozásokkal foglalkozó kutatók, elemzők mutatják be legfrissebb eredményeiket. A résztvevők több mint 40 prezentációja a koronavírus járvány hatásait, aversenyképesség meghatározó tényezőit, a legfontosabb módszertani kérdéseket, és a vállalkozások működését meghatározó társadalmi tényezőket tekinti át.

A konferencia programja ITT érhető el. A részvétel regisztrációhoz kötött.Regisztráció a vallalkozaskutatas@ifka.hu címen lehetséges. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!A konferenciát szervező Vállalkozáskutatói és Elemzői Hálózat a vállalkozáskutatók megszervezését,a köztük lévő együttműködés erősítését tűzte ki célul maga elé. A hálózatról ITT tájékozódhat.

A szervezőbizottság tagjai:

• ifj. Becsey Zsolt – közgazdasági elemző (MNB)
  • Dr. Czakó Erzsébet – egyetemi tanár, igazgató (BCE, Vállalatgazdaságtan Intézet)
  • Dr. Katona Klára – egyetemi docens, intézetvezető (PPKE, Heller Farkas Közgazdaságtudományi Intézet)
  • Dr. Kutasi Gábor – egyetemi docens (NKE, Gazdaság és Versenyképesség Kutatóintézet)
  • Dr. Radácsi László – tudományos főmunkatárs (BGE PSZK Menedzsment Tanszék); stratégia ésinnovációs rektorhelyettes (BGE)
  • Dr. Szepesi Balázs – Mathias Corvinus Collegium Közgazdaságtani Iskola vezetője (MCC)
  • Dr. Szerb László – egyetemi tanár, intézetigazgató (PTE, Kvantitatív Menedzsment Intézet)
  • Virágh Enikő – programvezető, vállalkozáskutatói hálózat program (IFKA)
GEN.:2024.03.28. - 13:30:06