Budapest BI Fórum 2020

2020. november 25-én (szerdán) rendezik meg a Budapest BI Fórum adatvizualizációs és adatelemzési konferenciát, mely idén először online keretek között zajlik majd.
2020.11.25. 09:00
1093. Budapest, Fővám tér
Online esemény
Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / arato@biconsulting.hu

Konferencia résztvevők

A Budapest BI Fórum régi terve, hogy az akadémiai szektorral szorosabb együttműködést alakítson ki, ezzel is támogatva az adatok iránt érdeklődők szakmai fejlődését. Most, az online formátumnak köszönhetően megvalósíthatónak tűnik ez a célkitűzésük, ezért új kezdeményezésként elindították Akadémiai Partneri Programjukat, amelyhez a Budapest Corvinus Egyetem is csatlakozott.

A partnerség keretében csatlakozott oktatási intézmények – így a Budapesti Corvinus Egyetem oktatói és hallgatói – számára kedvezményes áron biztosítanak a belépőjegyeket.

Akadémiai Program keretén belül érkező résztvevők regisztrációját az alábbi űrlapon várják, a regisztráció feltételei pedig az űrlapon olvashatóak: Budapest BI 2020 – Akadémiai Program

A kedvezményt biztosító kuponkód pedig a következő: CORVINUSGUEST90

GEN.:2024.07.27. - 04:54:11