A Nemzetközi Kapcsolatok és Politikatudományi Doktori Iskola 3. Nemzetközi PhD Konferenciája

2024.05.07. 15:51
1093. Budapest, Online esemény
Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / zsofia.nemes@uni-corvinus.hu

Az eseményt a Pallas Athéné Domus Meriti (PADME) Alapítvány támogatta, és a Gazdaságföldrajz, Geoökonómia és Fenntartható Fejlődés Tanszék koordinációjában valósul meg. A konferencia címe és tematikus fókusza: „Environmental, social and economic sustainability in the light of the (geo)political challenges of our age”.

A Corvinus mellett az ország számos más egyeteméről és doktori iskolájából is érkeznek PhD-hallgatók, többek között Debrecenből, Gödöllőről, Győrből, Pécsről és Sopronból. Több mint 60 előadást hallhatunk majd, 12 szekcióban.

A részletes programterv ezen a linken olvasható.

A konferencia online, az Microsoft Teams felületén lesz elérhető.

A regisztrációval és további információval kapcsolatban a zsofia.nemes@uni-corvinus.hu e-mail címen lehet érdeklődni.

GEN.:2024.05.07. - 13:51:14