Dr. Soltész Péter bemutatkozása

Szervezeti egység: Hallgatói Szolgáltatások, Tudásmenedzsment
Felettes: Weigang Krisztina

Pozíció és szakmai háttér
Izgalmas lehetőségnek tartom, hogy csatlakozhatok a Corvinus Egyetem most alakuló Tudásmenedzsment csapatához – betöltve egy új pozíciót – folyamat-koordinátorként. Feladataim közé tartozik az oktatási területtel szorosan együttműködve a Hallgatói Iroda egységes feladat-ellátási folyamatainak feltérképezése, folyamatos fejlesztése és strukturálása, új folyamatok kialakítása, szervezeti változások követése, továbbá az új bevezetett folyamatokkal kapcsolatos képzések és tréningek szervezése. Körülbelül 10 éves tapasztalatom van a felsőoktatás, illetve a felnőttképzés területén. A Corvinus előtt amerikai hallgatók számára szerveztem közép-európai, nyári megfigyelő programokat, 5 ország helyi projektmegvalósítóit koordinálva.

Hobbi és érdeklődési kör
Gyulán születtem, Debrecenben tanultam és most Budapesten dolgozom. A főváros hat év után is lenyűgöz, itt mindig van valami felfedezni vagy megcsodálni való. Nagyon szeretek olvasni, utazni, főzni, új kultúrákat és új ízeket megismerni

GEN.:2024.07.27. - 01:13:17