A „Kornai hagyaték” kötetei már elérhetők az Egyetemi Könyvtárban

Kapcsolódó posztok

A világhírű közgazdász, Kornai János örökösei könyvtárunknak adományozták a professzor könyvtárának nagy részét, melyek az online katalógusban is kereshetők.

Kornai János, a 2021-ben elhunyt világhírű közgazdász örökösei könyvtárunknak adományozták a professzor egyetemi és otthoni könyvtárában gyűjtött könyv- és folyóiratállomány nagy részét, köztük számos dedikált kötettel szak- és szépirodalmi témában is.

Feldolgozásuk után már elérhetőek az Egyetemi Könyvtárban, valamint kereshetők az online katalógusban a „Kornai hagyaték” kalauz alá összegyűjtve. A gyűjteményből így feltérképezhetők a művek, melyek hatással voltak az életmű alakulására is. A gyűjteményben található műveket a Teljes-fülre kattintva találja.

GEN.:2024.05.03. - 07:35:46