Nyílt napok a Corvinuson

2021-11-02 10:41:00

Készülj a 2022-es felvételire! Regisztrálj most alap- és osztatlan vagy mesterszakos eseményeinkre!

Kapcsolódó hírek

Kapcsolódó események

Gyere el a számodra megfelelő nyílt napunkra és találkozz szakfelelőseinkkel, hallgatóinkkal, akiktől első kézből tudhatsz meg mindent a tanulmányokról, ösztöndíjakról, nemzetközi lehetőségekről és még sok minden másról.

Első Corvinus fotódat is elkészítheted, a szerencsekeréknél pedig értékes ajándékokat is nyerhetsz.

Nincs más dolgod, mint regisztrálni és a helyszínen megkeresni azt a szakos és tematikus standot, amely téged a leginkább érdekel. Alap- és osztatlan nyílt napunkon pedig szakos előadásokon is részt vehetsz, ahol ízelítőt kaphatsz izgalmas tanóráinkból.

A rendezvényen maszk használata kötelező, a részvétel csak védettséget igazoló igazolvány vagy igazolás (elektronikus vagy fizikailag előállított) birtokában lehetséges. Az igazolvány vagy igazolás meglétét a belépéskor ellenőrizzük.

Alap- és osztatlan szakos nyílt nap

Időpont: 2021. november 19, péntek

Mesterszakos