Online díjátadó ünnepség

Az Év Oktatója és az Év Dolgozója idén is díjazásra kerül.

Kedves Kollégák!

A 2020-as évi pedagógusnapi kitüntetésekről megszületett a Szenátusi döntés. A díjazottakat – akik a legjobbak közt is a legkiválóbb munkát végezték ebben az évben – már személyesen kiértesítettük, Nektek pedig egy online díjátadó ünnepségen szeretnénk elárulni, hogy kik is ők.

Ezúton szeretettel meghívjuk minden kedves kollégánkat online rendezvényünkre, díjátadó ünnepségünkre, ahol bemutatjuk Az Év Oktatója és Az Év Dolgozója díjak idei nyerteseit.

A rendezvényhez – nézőként – bárki csatlakozhat, így nyugodtan továbbíthatjátok az alábbi linket (melyen keresztül be lehet kapcsolódni), ha valakit szeretnétek meghívni. Egyetemünk munkatársaira, hallgatóira és díjazottaink vendégeire számítunk elsősorban az eseményen.

Időpont: 2020.06.17, szerda, 11.00

Kapcsolódás: IDE kattintva nézhetitek meg az online díjátadót.

Várunk szeretettel minden érdeklődőt!

Üdvözlettel,

GEN.:2024.07.27. - 01:27:32