Mi a terv, hogyan tovább az alapszak után? – Kérdőíves felmérés utolsó éves alapszakos hallgatóink körében

A Corvinus a novemberi kérdőíves kutatás folytatásaként újra az utolsó éves alapszakos hallgatóinak körében kutat. Az elmúlt 2 hónap során a hallgatók előzetes tervei sokat változhattak és már vélhetően biztosabbak a jövőjüket illetően. A kutatás célja, hogy így a felvételi jelentkezési határidő közeledtével megismerje és megértse a végzés utáni terveiket.

Az Egyetem számára nagyon fontos a hallgatók visszajelzése, ezért arra kérünk mindenkit, hogy aki Neptun üzenetben kapott felkérőt a kutatásban való részvételre, töltse ki a rövid, csupán 5 perces kérdőívet!

Kérjük, azok a hallgatók is töltsék ki a kérdőívet most, akik novemberben már megtették.

A kitöltési határidő: 2021. február 16. kedd (éjfél).

A kutatás eredményeiről a Corvinus kommunikációs felületein osztunk meg információt a későbbiekben.

Előre is köszönjük a kitöltéseket!

GEN.:2024.07.27. - 02:09:43