Megjelent a Jubileumi évkönyvünk!

Az évkönyv az 50, 60, 65 és 70 évvel ezelőtt végzett hallgatóink életútját mutatja be.

Az Egyetem hagyományait folytatva, idén is megjelentettük Jubileumi évkönyvünket, amelybe jubiláló hallgatóink által rendelkezésre bocsátott anyagokat, egyetemtörténeti érdekességeket csempésztünk az idei évben. Bár a hagyományos oklevélátadó ünnepségünk idén a pandémia miatt elmaradt, igyekeztünk hallgatóinkat kárpótolni ezzel a kiadvánnyal is.

A korábbiaktól eltérően megkértük volt hallgatóinkat, hogy írják meg nekünk, hogyan emlékeznek vissza egyetemi éveikre, mire a legbüszkébbek szakmai vagy személyes életútjukból.

Ezúton is köszönjük azon hallgatóink együttműködését, akik hozzájárultak az évkönyv megjelenéséhez és megosztották velünk gondolataikat.

Egyik jubiláló hallgatónk jóvoltából megoszthattunk képeket és cikkeket a Közgazdász egyetemi újságunk 50 évvel ezelőtti példányaiból.

Reméljük, hogy jelenlegi és volt hallgatóink is örömüket lelik az évkönyv olvasásában!

Az évkönyv bárki számára megtekinthető, ide kattintva érhető el.

GEN.:2024.04.24. - 14:42:25