Politikai marketing
és kommunikációs tanácsadó ​

Tedd érthetőbbé a politikát!

A politika iránt érdeklődők és a politikával foglalkozó szakemberek, vezetők e szakon tanulva megismerhetik a politikai kommunikáció logikáját, működését, egyes fortélyait. A szak deklaráltan kis létszámú, magas minőségű, a gondolkodást, a különböző problémamegoldást és a kommunikációs készségeket fejlesztését egyidejűleg támogató programot kínál. A minőségről és innovatív képzési módszereiről ismert Corvinus és a gyakorlati politikában aktív Századvég együttműködése garantálja a politikáért és a politikában dolgozók felkészítését a kommunikációs tanácsadói, szakértői, beszédírói, újságírói és politikusi szerepek ellátására.

Kiknek a jelentkezését várjuk?​

A szakot azoknak a politika iránt érdeklődőknek, valamint a politikával foglalkozó szakembereknek, vezetőknek ajánljuk, akik szeretnék tudásukat elmélyíteni és fejleszteni a politikai kommunikáció területén.

Ha általános kérdése van szakirányú továbbképzéseinkkel kapcsolatban keressen minket a jelentkezes.part.time@uni-corvinus.hu e-mail címen!

Képzés információk

Szakfelelős oktató: Dr. Ványi Éva

Képzési idő félévekben: 2 félév

Képzés nyelve: Magyar

Telephely: Budapest

Tagozat: Levelező

Oktatás napjai: Kéthetente szombatonként 9:50-19:00 között

Finanszírozás: Önköltséges (a felvételi eljárás díja: 9 000 Ft)

Early bird ár

405 000 Ft / félév

Önköltség

450 000 Ft / félév

A szakképzettség oklevélben szereplő megnevezése: Politikai marketing és kommunikációs tanácsadó

Felvételi követelmények

• bármelyik képzési területen legalább alapképzésben (korábban főiskolai képzésben) szerzett oklevél

• sikeres szóbeli motivációs beszélgetés

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok

• felsőfokú végzettséget igazoló oklevél magyar és (ha van) angol nyelvű oldala

• szakmai önéletrajz

• motivációs levél

Nap
Óra
Perc
Másodperc

Még ennyi napig jelentkezhet:

Nap
Óra
Perc
Másodperc

Szakfelelősi köszöntő​

Kedves Leendő Hallgatóink!

Köszöntöm Önöket a politikai marketing és kommunikációs tanácsadó szakirányú képzés oldalán. A Századvég Tudásközponttal közös képzésünkben célunk, hogy Önöknek elméletileg és gyakorlatilag is kellően megalapozott tudást nyújtsunk a politika világának egy speciális, de napjainkban egyre fontosabb területén.

Nézze meg mit kínálunk Önnek és vágjon bele bátran, a tudás örök!

Ványi Éva

szakfelelős

egyetemi docens

A szak tanterve

A diploma elvégzése után

• politikai pártoknál,

• minisztériumokban,

• kormányzati háttérintézményekben,

• önkormányzatoknál helyezkedhetnek el.

vár a corvinus

Tudj meg mindent a felvételiről! Iratkozz fel hírlevelünkre!

GEN.:2024.03.29. - 09:44:34