Június végén érkezik a Kutatási Hírlevél harmadik száma

Június végén jelenik meg a megújult, angol nyelvű Kutatási hírlevél (Research Newsletter) harmadik száma.

Corvinus

A Kutatásmenedzsment csapata a kutatási rektorhelyettes égisze alá tartozó egységek (a Kiemelt Kutatóintézetek, a Könyvtár, a Horizon Europe), az Intézetek, a kutatók és mostantól a Doktori iskolák közreműködésével számol be az Egyetemen folyó kutatással kapcsolatos legfrissebb és legfontosabb eseményekről és eredményekről.

A márciusi számhoz hasonlóan az online hírlevél az akadémiai területen dolgozó oktató és kutató kollégák egyetemi e-mail címére érkezik június végén, de hamarosan elérhető lesz a Kutatástámogatás/Kutatási Hírlevelek oldalon keresztül is.

Reméljük, ismét örömmel fogadják és hasznosnak találják majd online szemlénket. Egyúttal előre jelezzük, hogy a Research Newsletter következő megjelenése a 2021-22-es tanév elején várható.

Amennyiben tartalmat szeretne publikálni az őszi Kutatási Hírlevélben, szeptember 10-ig keress meg Kelecsényi Nórát (nora.kelecsenyi@uni-corvinus.hu).

GEN.:2024.07.27. - 02:24:12