Vastag Gyulát nevezték ki a POMS alelnökévé

2022-01-24 14:32:12

2022-ben Vastag Gyula, a Corvinus Egyetem kutatóprofesszora tölti be a Production and Operations Management Society (POMS) oktatásért felelős alelnöki tisztségét.

Vastag Gyula

A POMS az egyik legnagyobb termelés- és tevékenységirányítással (POM) foglalkozó nemzetközi szakmai társaság. Célja a szakmai ismeretek bővítése és integrálása, valamint az információterjesztés a vezetők, tudósok, oktatók, diákok, állami és magánszervezetek, nemzeti és helyi önkormányzatok és a nagyközönség körében. A nemzetközi szakemberekből álló szervezet elősegíti a POM gyakorlatának és oktatásának korszerűsítését az állami és magán ipari és szolgáltató területeken.

Vastag Gyula a POMS-ban betöltött tisztsége mellett a Wickham Skinner Distinguished Teaching Award Committee elnöke is.

A POMS 2022-ben kinvezett igazgatósági tagjainak listája az alábbi linken érhető el.

Szívből gratulálunk a kinevezéshez!

GEN.:2024.04.20. - 12:20:04