Újra megnyílt a déli büfé a Főépület földszintjén

2022-02-21 15:12:53

Új üzemeltetővel nyitott meg ismét az Egyetem Főépületének déli (Sóház felőli) bejáratához közeli déli büféje.

A három hónapos próbaüzem alatt a büfé hideg-meleg italokkal és csomagolt-hűtött termékekkel (szendvicsek, sütemények) várja az Egyetemi Polgárokat.

A szolgáltató folyamatosan bővíti a termékkínálatot, monitorozzák a vásárlói igényeket, s ennek fényében alakítják ki az egyedi árukészletet: a későbbi tervek között meleg reggeli és ebédként is fogyasztható kiadós ételek (gyros, hot-dog, többféle hamburger, pulled szendvics és tortilla) szerepelnek. A büfé jelenlegi ideiglenes nyitvatartása: hétfőtől péntekig 7.30-17.30 között.

Az épület földszintjére korábban telepített ételautomaták a továbbiakban is a megszokott kínálattal üzemelnek.

A Campus Szolgáltatások szívesen veszi a büfékínálattal kapcsolatos javaslatokat, visszajelzéseket a próbaüzem idején az helyiseggazdalkodas@uni-corvinus.hu címen.

GEN.:2024.04.24. - 18:36:38