Újra corvinusos győzelem a Városmarketing Versenyen

2022-03-10 14:28:04

Az idén hetedik alkalommal megrendezett Városmarketing Verseny budapesti regionális elődöntője, és február végi országos döntője is corvinusos győzelemmel zárult.

A 7. Városmarketing Versenyen első helyen végzett csapat a budapesti regionális döntőn (balról jobbra: Horváth Viola, BCE, a regionális verseny szervezője, Remete Tibor, Super Channel, zsűritag, Fábián Nikolett, Kucsera Melitta, Szatmáry Viktória, a nyertes csapat tagjai, Dr. Pinke-Sziva Ivett, BCE, a csapat felkészítője, Csóti Annamária, Budapest Brand Zrt., zsűritag, Dr. Kiss Kornélia, BCE, a regionális verseny szervezője). A képet Hegedüs Sára (BCE, a regionális verseny szervezője) készítette.

A versenyben három fős egyetemista csapatok mérhették össze tudásukat a turisztikai vonzerőfejlesztés, a belső marketing és kisváros-márkázás témák egyikében. Mind a Budapesti Corvinus Egyetem Marketing Intézete által szervezett regionális döntő, mind a Miskolci Egyetem által szervezett országos döntő corvinusos sikert hozott.

A Fábián Nikolett, Kucsera Melitta, Szatmáry Viktória alkotta csapat ‘Extreme Makeover: Destination edition’ névvel 1. helyen végzett, feladatuk Kőbánya desztinációs versenyképességének fejlesztése volt. A csapat alapos piackutatásra épülő újrapozicionálási terve, amely tudatos termékfejlesztést és kreatív kommunikációt, közösségépítést szolgáló javaslatot foglalt magában, a regionális és országos döntőben is nagy elismerést váltott ki. A csapat konzulense Dr. Pinke-Sziva Ivett volt.

A versenybe nevezett 53 csapat közül további két corvinusos csapat jutott be az országos döntőbe. A Nagy Stella, Birinyi Laura, Bardóczy Tibor alkotta ’AdVisible’ (felkészítő tanáruk Dr. Felsmann Balázs) a 4. helyen, Mészáros Sára, Csóka Vivien és Lipták Veronika Tekergők nevű csapata (felkészítő tanáruk Dr. Kiss Kornélia) az 5. helyen végzett.

Gratulálunk az eredményekhez!

GEN.:2024.04.19. - 23:49:18