Tisztújítást tartott a Magyar Közgazdasági Társaság Startup Szakosztálya

2023-04-12 10:56:15

A Corvinus képviseletében az eddigiekhez hasonlóan Bagó Péter alelnöki, Pintér Éva titkári feladatokat lát el.

A Magyar Közgazdasági Társaság (MKT) Startup Szakosztályának április 4-ei tisztújításán a szavazó tagok a szakosztály alelnökének választották Bagó Péter startup-tanácsadót, a Budapesti Corvinus Egyetem Innováció és Üzleti Inkubáció Tanszékének tanszékvezető egyetemi adjunktusát; valamint Szolnoki Szabolcsot, a Gazdaságfejlesztési Minisztérium technológiáért felelős helyettes államtitkárát. A szakosztályi titkári feladatokat továbbra is Pintér Éva, a Budapesti Corvinus Egyetem Vállalkozás és Innováció Intézetének habilitált egyetemi docense láthatja el. A tagok újabb három évre bizalmat szavaztak az eddigi elnöknek, Turcsán Tamás startup-tanácsadónak, a POZI.io alapítójának, emellett támogatták, hogy elnökségi tag legyen a következő három évben Müller Tamás, a Women Startup Competition International alapítója is.

Forrás: MKT

GEN.:2024.04.29. - 04:15:37