Till Anilla, doktoranduszunk főszereplésével mozifilm debütál

2024-04-29 12:54:00

A "2550" című dokumentumfilm, melynek főszereplője Till Anilla, egyetemünk volt hallgatója és jelenlegi doktorandusza, a Kéktúráról hamarosan a vásznakon!

A Mándi Ferenc által rendezett alkotás Till Anilla lenyűgöző 2550 km-es Kéktúra teljesítését dolgozza fel. Anilla, aki a Corvinus kommunikáció és médiatudomány szakán végzett, most pedig a Szociológia és Kommunikációtudományi Doktori Iskola doktorandusza, különleges utazásával mérföldkövet jelent a magyar túrázás és a filmművészet világában.

A film május 23-án kerül a mozivászonra, és túl azon, hogy bemutatja Till Anilla személyes történetét, az “2550” dokumentumfilm mélyen belemerül a túrázás, a természet szeretetébe és hazánk szépségeibe.

A premier után az “2550” nemzetközi fesztiváltúrára indul, hogy világszerte népszerűsítse a Kéktúra üzenetét, így egy ideig a premier után online nem lesz elérhető, így javasoljuk, hogy az érdeklődők időben szerezzék be jegyeiket!

GEN.:2024.05.15. - 15:28:39