Pályázz a Campus Mundira!

2022-01-04 09:33:12

Már jelentkeztél külföldi részképzésre vagy szakmai gyakorlatra? A Campus Mundi segít a költségeid finanszírozásában!

Nemzetközi részképzéseink és szakmai gyakorlataink a külföldön töltött idő számos költségét fedezik, azonban bizonyos kiadásokat magadnak kell biztosítanod. A Campus Mundi ösztöndíj célja éppen ezért a magyar felsőoktatási hallgatók 2021/2022. tanévben esedékes külföldi tanulmányútjainak támogatása.

A program háromféle ösztöndíjat kínál a világ szinte bármely országába:

• részképzéshez,
  • szakmai gyakorlathoz,
  • rövid tanulmányúthoz.

Az aktuális határidők:

• Külföldi részképzés esetén 2022. február 28-ig, vagy a rendelkezésre álló keretösszeg kimerüléséig.
  • Külföldi szakmai gyakorlat esetén 2022. június 30-ig, vagy a rendelkezésre álló keretösszeg kimerüléséig.

A pályázati felhívás és bővebb információ megtalálható a campusmundi.hu oldalon.

GEN.:2024.05.06. - 09:36:20