Országos egyetemistakutatás

2022-04-13 16:33:19

Egészségmagatartási kérdőív

Corvinus Épület

Az MTA-BCE Társadalomepidemiológiai Kutatócsoport 2022 tavaszán a hazai egyetemisták körében országos szintű online kutatást bonyolít le, amelynek célja az többek között az egyetemisták egészségmagatartásának, szabadidőeltöltési szokásainak, pszicho-szociális jellemzőinek vizsgálata. Hazánk összes egyeteme, képzése közül véletlen mintavétellel választották ki 41 hazai intézmény 145 képzését, melyek részt vesznek a kutatásban.

A Corvinus alábbi képzéseiről várják a válaszadókat:

• gazdaság- és pénzügy-matematikai elemzés osztatlan képzés (minden évfolyam magyar nyelvű, nappali képzés hallgatói)
  • nemzetközi gazdálkodás alapképzés (a jelenleg végzős magyar nyelvű évfolyam nappali tagozatos hallgatói)
  • turizmus-vendéglátás alapképzés (magyar nyelvű nappali képzés hallgatói)
  • gazdálkodási és menedzsment alapképzés (magyar nyelvű, nappali képzés hallgatói)
  • szociológia alapképzés (magyar nyelvű, nappali képzés hallgatói)

A kérdőív kitöltése kb. 15 percet vesz igénybe. A kutatásban való részvétel anonim.

Nagyon fontos, hogy minél több hallgató részt vegyen a kutatásban és kitöltse a kérdőívet, hogy minél pontosabb képet alkothassanak az egyetemisták egészségkárosító magatartásáról és háttértényezőiről. Az eredmények hozzájárulhatnak a hallgatói életminőséget javító intézkedések megalapozásához.

Köszönjük, ha segíti a munkát azzal, hogy kitöltöd a kérdőívet ezen a linken!

GEN.:2024.05.11. - 03:21:29