Mit gondoltok a Közgáz Évzáró Fesztiválról? – felmérés

2022-02-21 12:35:16

És mi a véleményetek a Corvinus hallgatói kommunikációjáról?

A Corvinus Kommunikáció és a Hallgatói Önkormányzat (HÖK) közös kérdőívében az Egyetem kommunikációs csatornái, illetve a tervek szerint nyáron újra megrendezendő Közgáz Évzáró Fesztivál kapcsán vagyunk kíváncsiak a véleményetekre.

Kutatásunk célja kettős:

• az Egyetem kommunikációs csapata szeretné megismerni a Corvinus kommunikációs platformjai kapcsán a használati szokásaitokat és a csatornákkal való elégedettségeteket,
  • a HÖK pedig szeretné feltárni a tervbe vett Közgáz Évzáró Fesztivállal kapcsolatos érdeklődéseteket és igényeiteket.

A kérdőívet kitöltők között 15 db Corvinus merchandising csomagot sorsolunk ki, melynek tartalma: 1 db kulacs, 1 db vászontáska, 1 db nyakba akasztó, 1 db jegyzetfüzet, 1 db toll, 1 db ceruza, 1 db post-it csomag.

A kérdőív kitöltése önkéntes és maximum 10 percet vesz igénybe. A kérdőív kitöltéséhez az adatkezelési tájékoztató elfogadása és Neptun kód megadása szükséges.

A kérdőívre adott válaszokat név nélkül, összesítve dolgozzuk fel. A Neptun kód megadása az elemzést segíti, a kérdőívet rövidíti, illetve a nyereményjátékban részt vevők esetében a nyertesek beazonosítása kapcsán szükséges.

A kérdőív kitöltésének határideje: 2022. február 28., hétfő éjfél

A kérdőívet az alábbi linkre kattintva lehet kitölteni:

Számít a véleményed!

Köszönettel: