Ismét bekerült a régió legjobb üzleti iskolái közé a Corvinus

2022-11-09 11:11:45

A világ 1000 legjobb üzleti tudományokkal foglalkozó egyetemének, karának vezetői szavazatai alapján a Budapesti Corvinus Egyetem bekerült a 3 legjobb kelet-európai üzleti iskola közé.

Kapcsolódó hírek

Az Eduniversal 2022. évi világkongresszusán a Budapesti Corvinus Egyetem ismét bekerült Kelet-Európa legjobb üzleti iskolái közé. Az intézmények helyezését a világ legjobb, üzleti tudományokkal foglalkozó intézményeinek vezetői (dékán, rektor) szavazatai alapján határozták meg. A kongresszusnak ebben az évben az American University in Cairo School of Business adott otthont.

Ünneplés a díjazott partnereinkkel. A fotón balról jobbra:

• Dr. Peter Feher, Vice-President for International Relations, Corvinus University of Budapest
  • Dr. Iryna Tykhomyrova, president of MIM Business School, Kyiv
  • Prof. Dr. Petr Musilek, dean of Faculty of Finance and Accounting, Prague University of Economics and Business (VŠE)
  • Prof. Dr. Tanja Dmitrović, School of Economics and Business, Ljubljana University (SEB LU)
  • Dr. Oleksiy Vynogradov, Vice-President of MIM Business School, Kyiv
  • Dr. Igor Postula, Vice-Dean for Development, Faculty of Management, University of Warsaw
  • Prof. Dr. Grzegorz Karasiewicz, Dean of Faculty of Management, University of Warsaw
GEN.:2024.04.20. - 04:45:42