Hernádi Zsolt egyetemi előadása: a Corvinus kínálja a legjobb vezetői képzést Magyarországon

2022-11-24 12:00:45

A Mol vezérigazgatója a Corvinuson zajló „Változásvezetés gyakorlata: vállalatvezetői tapasztalatok” előadássorozat részeként látogatott egyetemünkre.

A Corvinuson kedden délután Hernádi Zsolt, a Mol vezérigazgatója a felsővezetés szerepéről beszélt a változásvezetésben, és ennek kapcsán az energiaválság hatásairól, az erre adott reakciókról és az orosz-ukrán háború geopolitikai következményeiről, a kialakuló kétpólusú világrendről is kifejtette álláspontját. Az előadó kitért arra is: vállalatvezetőként úgy látja, mérnökképzésben a BME, vezetői képzésben viszont a Corvinus a legjobb Magyarországon.

A Vezetés és Szervezés Tanszék vezetőjének, Csedő Zoltánnak a szervezésében zajló előadássorozat keddenként 15.30-tól az E IV. előadóban folytatódik, amely a teljes egyetemi közösség számára nyitott:

November 29.: Bogsch Erik – Kettős képesség a Richternél
December 6.:  Dr. Takáts Előd – Változásvezetés felsőoktatási intézményekben
December 13.: Dr. Palkovics László – Változásvezetés a tudásipari ökoszisztémában (felsőoktatás-kutatás-gazdaság-társadalom kapcsolatrendszer)

Az előadásokra előzetesen regisztrálni kell, itt.

Hernádi Zsolt előadásáról bővebb beszámoló itt olvasható.

GEN.:2024.04.27. - 02:54:22