Hallgatói pályázat „Magyarország és a közép-európai térség az Európai Unióban, az Európai Unió a világban” címmel

2023-03-09 13:06:12

Akár 500 ezer forintos pénzjutalomban is részesülhetnek a díjazott pályamunkák szerzői az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletének pályázatán.

Az Országgyűlés elnöke, az igazságügyi miniszter és az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletének vezetője idén is kiírta a “Magyarország és a közép-európai térség az Európai Unióban, az Európai Unió a világban” című pályázatot egyetemi, főiskolai hallgatók részére.

A pályázatra 30 év alatti magyarországi, illetve Magyarországgal szomszédos, magyar nyelven is oktató felsőoktatási intézmények hallgatói pályázhatnak a kiírásban szereplő egyik témakörben magyar nyelven megírt, jeligés dolgozattal.

A pályaműveket, valamint a szükséges mellékleteket elektronikusan kell benyújtani.

Beküldési határidő: 2023. március 20. (hétfő)

A pályázat díjazottjai 500.000 Ft-ig terjedő pénzjutalmat, továbbá értékes tárgyjutalmat kapnak.

GEN.:2024.04.19. - 22:24:06