Gyere el a Változásvezetés előadássorozatra!

2024-02-08 14:55:00

Az ország meghatározó vezetőivel találkozhatsz február 27. és május 14. között. Ne hagyd ki az előadásokat, melyek során a változásvezetés kihívásait járjuk körbe!

Az egyetemen évek óta zajló Változásvezetés előadássorozatot idén ismét megrendezzük. A tavaszi félévben február 27. és május 14. között, keddenként 15:30-tól várjuk az érdeklődőket a Corvinus Főépület IV-es előadótermében.

A változásvezetés gyakorlata: vezetői tapasztalatok előadássorozat 2024. tavaszi programja (További információk a Facebook-eseményben, regisztrációs felületek alább érhetők el):

Az előadássorozatot a Változásvezetés tantárgy keretében szervezzük. Tárgyfelelős és az előadások moderátora: Dr. habil. Csedő Zoltán tanszékvezető egyetemi docens, Vezetéstudományi Intézet, Vezetés és Szervezés Tanszék

GEN.:2024.04.27. - 07:33:25