Fenntarthatósági hallgatói kisfilm-pályázat

2022-02-22 09:37:38

A Corvinus Gazdaságföldrajz, Geoökonómia és Fenntartható Fejlődés Tanszéke ötletpályázatot és versenyt hirdet az egyetem alap- és mesterszakos hallgatói számára. A jelentkezőknek csapatokban dolgozva kell magyar nyelven bemutatniuk lakóhelyük fenntarthatósági és környezeti kihívásait.

Movie clapper board
Film slate or movie clapper board on wood background

A kétkörös versenyre 2-3 fős csapatok jelentkezését várják a szervezők. A csapattagok mindegyikének aktív alap- vagy mesterszakos hallgatói jogviszonnyal kell rendelkeznie. Egy pályázó egy csapatban vehet részt, egy csapat egy pályázatot nyújthat be.

Az első körben a csapatoknak rövid írott anyagokat kell benyújtaniuk, amelyben bemutatják a feltárni kívánt problémát vagy kezdeményezést és annak relevanciáját, valamint az elkészítendő kisfilm tervét.

Az elsőkörös szöveges pályázat leadási határideje: 2022. március 20.
Jelentkezni e-mailben lehet Nagy Zsombornál, a GEO Tanszék demonstrátoránál: zsombor.nagy5@stud.uni-corvinus.hu

A beérkezett ötletpályázatokat szakmai zsűri bírálja el március 25-ig és értesíti a továbbjutott csapatokat.

A második körben a korábban beadott tervek alapján el kell készíteni egy legfeljebb 5 perces kreatív videót.

A 2. körös videó leadási időszaka: 2022. március 28. – április 22.

A szakmai zsűri által a legjobbnak ítélt három csapat pénzjutalmat kap:

• helyezett: bruttó 120 000 Ft/csapat
  • helyezett: bruttó 90 000 Ft/csapat
  • helyezett: bruttó 60 000 Ft/csapat

Különdíj: a legtöbb like-ot szerző videót készítő csapat bruttó 40 000 Ft különdíjban részesül.

A részletes pályázati felhívás az alábbi linken érhető el.

Az adatkezelési tájékoztató itt olvasható.

A szerzői nyilatkozatot innen tudod letölteni.

GEN.:2024.04.29. - 16:33:44