Felvételt hirdet a GYDSZ

2022-03-02 13:25:34

A Gyakorlati Diplomácia Szakkollégiuma (GYDSZ) 2022-ben is meghirdeti tagfelvételét a Corvinus hallgatói számára.

Csatlakozz a GYDSZ-hez, ha

•          érdekel a külpolitika, a nemzetközi kapcsolatok és a diplomácia világa

•          a naprakész elméleti tudás megszerzésén felül az olyan készségek fejlesztését is fontosnak tartod, mint a vitakultúra, az érvelés vagy a kritikai gondolkodás

•          szélesítenéd világnézetedet és megismernél új gondolkodásmódokat

•          szeretnél egy összetartó és motiváló közösséghez tartozni.

Mit kínál a GYDSZ?

•          Interaktív és sokszínű kurzusrendszert kis létszámú csoportokban.

•          Változatos és gyakorlatias szakmai programokat az adott szakterület elismert szakértőivel.

•          Pezsgő szakkollégiumi életet, izgalmas csapatépítő programokat és táborokat.

•          Lakhatási lehetőség a Budapesti Corvinus Egyetem Ráday utcai kollégiumában.

A szakkollégium minden aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgatót vár, akik érdeklődnek szakterületük iránt egyetemtől, szaktól és évfolyamtól függetlenül.

A jelentkezési felületet ezen a linken érheted el.

Kérdés esetén keresd a szakkollégium tagjait az alábbi Facebook oldalon vagy a felveteli@collegeofdiplomacy.com e-mail címen.

GEN.:2024.05.03. - 07:26:45