Falmászásban is első a Corvinus

2022-04-28 10:08:13

Vonhauser Imola a nők versenyében szerzett aranyérmet.

Még április elején rendezték meg a Gyorsasági Falmászó Versenyt a Budapesti Egyetemi – Főiskolai Sportszövetség (BEFS) jóvoltából a Budapesti Műszaki és Gazdasági Egyetem (BME) sportközpontjában, amit nagyon vártak már a falmászók, hiszen a pandémia miatt elmaradtak ezek a események.

Vonhauser Imola az első helyért járó díjjal

Az áprilisi verseny corvinusos sikerrel ért véget, ugyanis a nők között hallgatónk, Vonhauser Imola szerezte meg az  első helyet. A versenyről Imola így vélekedett:

„Még soha nem indultam gyorsasági falmászó versenyen, így nagyon megörültem, amikor Mészáros Emőke testnevelő tanár felkért a BEFS által szervezett versenyre. Számos egyetemről érkeztek versenyzők a BME falmászó termébe, ahol közvetlen, jó hangulatban telt a versenyzés kezdő és haladó szintje is. A technikai okok miatt elmaradt szerdai eredményhirdetést kis körben pénteken megtartották, melyen elnyertem női kategóriában a BEFS Universitas gyorsasági falmászás első helyezését.”

Szívből gratulálunk Imolának a remek szerepléséhez.

GEN.:2024.04.25. - 15:02:57