Corvinus ERS HUB – Közös platform az etika, a felelősségvállalás és a fenntarthatóság kezdeményezéseinek összehangolására

2022-11-04 11:45:55

Az ERS HUB küldetéséről a Közgazdász Online hallgatói blog készített interjút.

Corvinus Épület

Egyetemünk küldetése, hogy felelős vezetőket és döntéshozókat képezzen a társadalom és a gazdaság számára, amit akkor tud megvalósítani, ha a szemléletmódot, a tevékenységeket és a működés egészét áthatja korunk alapkövetelménye, a felelősségvállalás és a fenntarthatóságra törekvés. A teljes egyetemet átfogó platformként megalakult ERS Hub ezt a célt szolgálja” – áll a Közgazdász cikkében.

A kezdeményezés létrejöttéről és projektjeiről Dr. Zsóka Ágnes akadémiai fejlesztésekért felelős rektorhelyettessel és Dr. Ásványi Katalinnal, az ERS Hub Irányító Testületének elnökével beszélgetett Orosz Petra, a Közgazdász újságírója.

GEN.:2024.04.25. - 23:42:43