Európa legjobb marketingkutatóit látjuk vendégül

2022-05-16 16:41:43

Idén 51. alkalomból rendezik meg az EMAC konferenciát, amelynek a Corvinus ad otthont.

A Corvinus Egyetem még a 2020-as EMAC eseménynek adott volna helyet, azonban a világjárvány akkor elsöpörte, a következő évre pedig  az online térbe „űzte” az eseményt, amit végül a madridi ESIC Business & Marketing School bonyolított le.

A nívós európai szakmai konferencián általában 800-1000 fő vesz részt, akik leginkább az akadémiai világból érkeznek.

Az éves konferenciát megelőzi egy kisebb létszámú (kb. 80 fős) doktori kollokvium, illetve néhány zártkörű megbeszélés. A nagy konferencia május 24-én este kezdődik egy fogadással az Aulában, majd egészen péntek estig lesznek izgalmas programok, ahol egyebek mellett olyan témakörökben hallhatunk előadásokat, mint social media, marketing kommunikáció vagy éppen turizmus. (A többnapos konferencia részletes programja itt tekinthető meg.)

Az EMAC konferencia keynote speakere Gerrit van Bruggen, a rotterdami Erasmus Egyetem professzora lesz.

GEN.:2024.04.26. - 01:18:10