Meghosszabított jelentkezési határidő! Budapesti sétaötlettel pályázhatnak hallgatók a “Városséta ötletversenyen”

2022-10-13 13:46:05

Budapest szabadon választott városrészét bemutató anyagot vár a Gazdaságföldrajz és Városfejlesztés Tanszék, melyet később 2-3 órás vezetett városi sétává fejleszthetnek.

Top Épület

A verseny során a hallgatók egyénileg vagy 2-5 fős csapatban dolgozva, magyar nyelven mutatják be Budapest egy-egy szabadon választott részét szintén szabadon választott tematika szerint.

A pályázati anyagot úgy kell összeállítani, hogy továbbfejlesztve külsős és szakmai közönség számára is érdekes és releváns, 2-3 órás városi sétára is alkalmas legyen. Az első fordulóban egy maximum kétezer karakteres anyagot kell benyújtani, melynek leadási határideje 2022. november 22.

A beérkezett ötleteket szakmai zsűri bírálja el november 23-ig. A második fordulóba jutott pályázók minikonferencián mutatják be a kidolgozott várossétát egy 15-20 perc közötti prezentáció segítségével, 2022.november 30-án, szerdán, 16 órás kezdettel.

A legjobbnak ítélt pályázatok díjazásban részesülnek. Az első helyezett csapat bruttó 150 ezer forintot, a második helyezett csapat bruttó 100 ezer forintot, a harmadik helyezett csapat bruttó 60 ezer forintot kap.

A verseny lebonyolítását és díjazását az Egyetem és a Gazdaságföldrajz és Városfejlesztés Tanszék által elnyert 2019-1.2.1-EGYETEMIÖKO-2019-00022 számú pályázatból valósítják meg a szervezők.

A pályázat leadásának határideje: 2022. november 22.

E-mail: gabor.porhajas@uni-corvinus.hu

GEN.:2024.04.28. - 20:28:59