Bemutatkozott a rektorjelölt a Corvinus közössége előtt

2024-04-30 13:17:00

Személyesen ismertette szakmai elképzeléseit április 30-án Bruno van Pottelsberghe, a fórumon válaszolt az egyetemi polgárok kérdéseire is.

Élénk érdeklődés mellett lezajlott a Corvinus rektorjelölti fóruma, ahol az egyetemi közösség élőben ismerhette meg a jelölt rektori programját.

A főépület Aulájában kedden délelőtt megtartott eseményt Zsóka Ágnes akadémiai fejlesztésekért felelős rektorhelyettes, a rektori pályázat szenátusi véleményezését előkészítő eseti szenátusi bizottság elnöke moderálta.

Bruno van Pottelsberghe mintegy 30 percben foglalta össze szakmai terveit, majd választolt az oktatóktól és a diákoktól érkezett kérdésekre. A rendezvény kizárólag az egyetemi polgárok számára volt nyilvános. Rövidesen részletes beszámolóval jelentkezünk a fórumról.

GEN.:2024.05.17. - 17:42:03