Állami kitüntetésben részesült a Corvinus doktorandusza

2022-12-12 12:08:34

Ilyés Noémi, a Gazdálkodástani Doktori Iskola elsőéves doktorandusza 2022. december 7-én vette át a turisztikai szakma legmagasabb állami kitüntetését, a Kőrösi Csoma Sándor Nagydíjat.

A rangos elismerést Dömötör Csaba, a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára és Horváth Péter, a Magyar Turisztikai Ügynökség vezérigazgatója adta át.

Ilyés Noémi turizmus-vendéglátás alapszakos hallgatóként végzett a Budapesti Corvinus Egyetemen, 2017-ben első helyezést ért el a XXXIII. OTDK Közgazdaságtudományi Szekció Turizmusgazdaságtan Tagozatán. Mesterszakos diplomáját az Edutus Egyetemen szerezte, majd sikeresen felvételizett a Gazdálkodástani Doktori Iskola Turizmus specializációjára (témavezetője Michalkó Gábor). Ilyés Noémi a Magyar Turisztikai Szövetség Alapítvány munkatársa, a CheckINN turisztikai innovációs verseny programigazgatója.

A kitüntetéshez gratulálunk.

GEN.:2024.05.02. - 23:32:02