Szociálpszichológiai kérdésekkel foglalkozik a Heller szakmai konferenciája

2022-09-13 11:17:11

Értelem és érzelem a gazdaságban, gazdasági kérdések pszichológus szemmel

A Heller Farkas Szakkollégium idén is megrendezi a Szakmai hét nevű konferenciát, amelyre minden egyetemi hallgatót és tanárt sok szeretettel várnak.

Az idei konferencia címe Értelem és érzelem a gazdaságban, gazdasági kérdések pszichológus szemmel. A Szakmai hét célja, hogy az egyetem polgárainak betekintést nyújtson releváns szociálpszichológiai kérdésekbe: milyen válaszokat adunk a válságra, miben különbözik a magyar társadalom mentalitása egy nyugat-európai ország társadalmától, milyen pszichológiai jelenség áll a konteók mögött és vajon miért érzékeljük rosszul az esélyeinket, ha szerencsejátékról van szó.

A konferencia során lehetőségünk lesz olyan neves pszichológusokat meghallgatni, mint dr. Tessényi Judit, Mérő László, Krekó Péter és Kővágó Pál.

A konferencia október 12. és 17. között zajlik az egyetem E épületében.

További részleteket megtaláltok a Heller Farkas Szakkollégium Facebook oldalán.

GEN.:2024.04.25. - 10:44:48