Jelentkeznél mesterszakra? Gyere el mesterszakos nyílt napunkra!

Kedves Leendő Hallgatónk! Ha érdekel, hogyan változott a felvételi eljárás mesterszakra, kíváncsi vagy a nemzetközi lehetőségekre vagy nem tudod, hogy működik a kreditelismerés, jelentkezz a mesterszakos nyílt napra!
2023.11.30. 14:00 – 2023.11.30. 18:30

Jelentősen változik a mesterszakos felvételi, hogy hogyan, arról a nyílt napon teheted fel a kérdéseidet. Emellett ízelítőt kaphatsz az általad preferált szak egyik órájából, a szakfelelős pedig mindent elmond, amit a szakról tudni kell.

Megismerheted, milyen nemzetközi lehetőségeid vannak mesterszakon, illetve milyen diákszervezetekhez csatlakozhatsz.

Időpont: 2023. november 30.

Helyszín: Budapest Corvinus Egyetem C épület (1093 Közraktár utca 4-6.)

>>JELENTKEZEM<<

RÉSZLETES PROGRAM:

• 14:00 – 14:30 – Felvételi eljárás, kreditelismerés (C. nagyelőadó) – Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás szaktájékoztató (C. VIII.)

• 14:45 – 15:30Innováció, vállalkozás, üzleti kiválóság – Ismerd meg a Vállalkozásfejlesztés mesterképzést! (C. nagyelőadó)Marketing MSc, Marketing Strategy and Innovation info session (C. VIII.)

• 15:45 – 16:15– Nemzetközi lehetőségek a Corvinuson (C. nagyelőadó)– Egészségpolitika tervezés és finanszírozás szaktájékoztató (C. V-VI.)– Nemzetközi tanulmányok/International Relations szaktájékoztató”(C. VII.)

• 16:30 – 17:00– Közgazdálkodás és közpolitika (Public Policy and Management) és Közösségi kormányzás szaktájékoztatók (C. nagyelőadó)– International accounting info session (C. V-VI.)– Navigating Tomorrow’s Supply Chain: Your Path to Success – Advanced Supply Chain Management (C. VII.)– Gazdaságinformatika szaktájékoztató (C. VIII.)

• 17:15 – 17:45– Felvételi eljárás, kreditelismerés (C. nagyelőadó)– Communication and Media Studies info session (C. V-VI.)– Masters in Sociology: Global social challenges and change (C. VII.)– Biztosítási és pénzügyi matematika szaktájékoztató (C. VIII.)– Global Environmental Challenges and Regional/Local Actions by Regional and Environmental Economics Studies (C. IX.)

• 18:00 – 18:30– Vezetés és szervezés / Management and Leadership info session (C. nagyelőadó)– Finance info session (C. V-VI.)– Együtt a legjobbak! – Közgazdasági elemző mesterképzés szakbemutató előadás (C. VII.)– Gazdasági-viselkedéselemzés szaktájékoztató (C. VIII.)– Politikai gazdaságtan szaktájékoztató (C. IX.)

A Facebook eseményt az alábbi linken találhatod.

GEN.:2024.05.14. - 16:07:49